Home

Honvéd fradi eredmény

Fradi.h

1. A Ferencvárosi Torna Club hivatalos honlapja Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatóak fel
  2. t 90 ország több
  3. Fradi TV: ilyen volt a BLFRADI25! Hajnal Tamás-interjú, helyszíni riport a BLFRADI25-ről és gyorskoris felkészülés a Fradi TV-ben! Labdarúgás Ünnepeltjeink. Ezen a héten is akadnak olyan fradista sportolók, akiket ünnepelhetünk, és akikről megemlékezhetünk

Honvéd élő eredmények, végeredmények, következő meccs

1. Nyert a Fradi és a Zalaegerszeg, kikapott a Honvéd . Népszava-MTI Eredmény: Ferencvárosi TC-Debreceni VSC 2-0 (2-0) Groupama Aréna, 8579 néző, v.: Pintér gólszerzők: Kinyik (6. - öngól), Boli (39.) sárga lap: Csősz (45.), Kinyik (58.), Bódi (65.) A Budapest Honvéd súlyos, 4-0-s vereséget szenvedett a vendég.
  2. A labdarúgó NB I 4. fordulójában a Ferencváros a Paksot látja vendégül. A koronavírus-fertőzéstől tizedelt paksi együttes hat fiatal játékost nevezett a péntek esti mérkőzésre - honlapunk NS-infó alapján korábban nyolc futballistáról számolt be -, közülük Vas Gábor kapott helyet a kezdőben, a többiek a padon ülnek
  3. Foci: Kidőltek az MTK-játékosok a női válogatottból, Az eddig veretlen Diósgyőr otthonában szerezte meg első pontjait a Honvéd, Gazdag Dániel szenzációs átemelős gólt lőtt, Ismét Messit választották a Barca kapitányának, Újabb parádés gólt lőtt a nagy gólok kispesti mestere, Német Kupa: Gulácsiék simán továbbmentek, Gulácsiék továbbjutottak a második.
  4. Kőkemény Fradi-fanatikusok üzentek Böde Dánielnek Szerintük csak egyet tehet! nb1 2020-09-12 19:06 DVTK-Honvéd: megvan az első - GÓLOK TÖRTÉNETE Kilenc emberrel fejezte be a meccset a Diósgyőr
  5. Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig könnyed jutott a labdarúgó Német Kupa második fordulójába: a legutóbbi szezonban Bajnokok Ligája-elődöntős gárda szombaton 3-0-ra diadalmaskodott a másodosztályú 1. FC Nürnberg otthonában
  6. Tiszaújvárosban kezd a címvédő! NB III-as riválissal szemben indítja a kupaszezont a Budapest Honvéd. 2020-09-10 19:44:00 | klu
  7. Szerderov 50. percben szerzett góljával verte meg a hazai pályán szereplő Mezőkövesd az újonc Budafokot; az eddig pont nélküli Budapest Honvéd hat gólt, két kiállítást és egy kihagyott büntetőt hozó mérkőzésen legyőzte a házigazda Diósgyőrt az OTP Bank

A Fradi tényleg rápihen a Celtic elleni meccsre Súlyos MLSZ-büntetések pirózásért, eltiltás földhöz vágott kulacs miatt Vereséggel kezdett a Budapest Honvéd kispadján Bódog Tamás , az MTK ellen kapott ki 3-1-re a csapata az NB I második fordulójában Fradi: Bő 2 hónap után, a Dinamo-meccs előtt tért vissza góllal az NB I legdrágább játékosa - videó Fradi , Paksi FC Koronavírus: A Fradi elutasította a Paks kérelmét - utánpótlás-játékosok utaznak az Üllői útr A vezetést a Honvéd szerezte meg a 15. percben, egy szögletnél jó ütemben érkezett Kamber, és a kapuba csúsztatta a labdát. A folytatásban is a Debrecen kezdeményezett, de ritkán adódott lehetőség a vendégek előtt, mert tömören és zártan védekezett a fővárosi együttes, amely Ugrai révén a szünet előtt kontrákból. Bajnok a Fradi: 24 év után sikerült a címvédés - A Honvéd legyőzésével biztosították be az első helyet. Szerhij Rebrov az első külföldi edző, aki meg tudta védeni bajnoki címét a klubnál. Megtartása kulcsfontosságú lesz, Hajnal Tamás sportigazgató is jó munkát végzett

Az eredmény ezután már nem változott, a Celtic sem jutott el nagyobb helyzetig. A Ferencváros nyugodt és eredményes futballal megérdemelten jutott a következő körbe. A Fradi lehetséges ellenfelei között szerepel a svájci Young Boys, a szerb Crvena Zvezda, a horvát Dinamo Zagreb, az azeri Quarabag és az izraeli Maccabi Tel-Aviv A Fradi első komoly helyzetére a 28. percig kellett várni. Ekkor Civic visszagurított labdájára Isael érkezett, a 17 méteres lövését azonban Tujvel védeni tudta. Tíz perccel később a Honvéd is veszélyeztetett. Ben-Hatira jobboldali szabadrúgását Bánó-Szabó hét méterről a jobb felső sarok mellé fejelte A kapus elhúzta a Fradi-támadó lábát, tizenegyes helyett azonban továbbment a játék, Hajnal Tamás pedig az üresen álló kapuba lőtt (2-0). A Honvéd kapusa nem kapott lapot az eset után, hiába reklamáltak a hazaiak. A második félidőben próbálkozott a Honvéd, de sokat hibázott, abból pedig kontrázott a Fradi

Szenzációs első félidei hajrájával lényegében eldöntötte a Honvéd elleni szombati mérkőzését a Kisvárda. Mint ismert, a honi élvonal 25. fordulójában a koronavírus-járvány miatt valamennyi helyszínen szurkolók nélkül rendezték meg az összecsapásokat, így az Illovszky Rudolf Stadionban sem látták sokan, hogy a 43. és a 44. percben is gólt szerez a vendégcsapat Újpest FC site. Csak egyszer sikerült kiegyenlíteni kétgólos hátrányunkat. Hiába Perosevic duplája, hátul négyszer is kapituláltun

Népszava Nyert a Fradi és a Zalaegerszeg, kikapott a Honvéd

FTC - Nemzeti Sport Onlin

1. Ez a weboldal sütiket használ azért, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújtsa. A sütik kicsi adatcsomagok, amiket a böngésződ tárol
  2. dkettőt vendégként
  3. Vízilabda férfi LEN Kupa - A Fradi és a Honvéd is csoportelső - Előbbi a Nice ellen győzött, utóbbi ikszelt a Marseille-jel
  4. Labdarúgás Búcsúzott a Honvéd és a Fradi 2017. július 22., szombat, Sport A Budapest Honvéd és a Ferencváros kettős vereséggel búcsúzott a nemzetközi kupaszerepléstől, viszont a Videoton FC és az Astra Giurgiu túljutott észt, illetve azerbajdzsáni ellenfelén, így a következő körben előbbi a Bordeaux, utóbbi az.
  5. d továbbjutottak a következő fordulóba. Igazán nehéz dolga a DAC-nak és a kispesti csapatnak volt: előbbi a.
  6. t a csapat a trófeával hazaért, már meg is indult a vizsgálat Onódy ellen

Az OTP Bank Liga 20. fordulójának zárómérkőzésén a Ferencváros egy pontot szerzett a Honvéd ellen az Üllői úton A svédek előtt is adódott egy lehetőség, de Witry rosszul találta el a labdát, majd a Fradi próbálkozott megduplázni az előnyét, de kimaradt a helyzet. (Kép: MTI/Szigetváry Zsolt) A szögletekben jobban állnak a vendégek, ugyanis a másodikat rúghatták, azonban ezen kívül semmi extrát nem nyújtottak az első félidőben

A Honvéd ellen a csapatkapitányi karszalagot viselő Miha Blazic fejesével szerzett vezetést a Ferencváros a 48. percben. Blazic gólja: Hat perccel később Michal Skvarka lőtt Tujvel kapujába, ezzel már 2-0-ra vezetett a Fradi Sport: Ezzel a ponttal nyerte meg Osaka a US Opent, Naomi Osaka nyerte a US Opent, Azarenka csodálatos tenyerese Osaka ellen, Diego Simeone koronavírusos lett, Coutinho-t követni alig lehet, Messi kezd élesedni, Oszaka nyerte az US Opent, Ma már csak maszk alól szólhat a stadionban a Hajrá, Loki - ezt várja a fiúktól Kondás az Ajka ellen, Sofron belekezdett - magabiztos. Örül a Fradi edzője: Rebrov szerint nem a statisztika számít, hanem az eredmény Infarktusa után is teljes az élete a Fradi egykori focistájának: túl van a nehézségeken - Így érzi magát most Hatalmas BL-siker a selejtező második körében: a Fradi idegenben 2-1-re legyőzte a skót bajnoko A címvédő Honvéd otthonában nyert a Fradi. Hosszabbitás Az utolsó bő negyedórát az ex-kispesti Botka kiállítása miatt emberelőnyben futballozhatta végig a Honvéd, de az eredmény nem változott. MTI OTP Bank Liga, 9. forduló: Budapest Honvéd-Ferencváros 1-3 (1-1 Majosra jön a Fradi, rangadót vív Iváncsán az UFC . Munkatársunktól [email protected] Benne volt a pakliban, hogy két kilencpontos csapat játszik rangadót vasárnap Iváncsán, de az UFC hiába nyomott az egész meccsen, elbukta az RKSK elleni bajnokiját. - Teljesen reális eredmény született. A második félidő elején volt.

A Fradi mostani nézőszámátlaga 9 ezer körül van, ezzel toronymagasan a csapatunk mérkőzé­seit tekintik meg legtöbben, de van még mit tennünk azért, hogy ez még több legyen - nyilatkozta Kubatov Gábor (51), az FTC elnöke az origo.hu-nak. A Magyar Labdarúgó-szövetség is további fejlődést remél Megvan az eredmény, ő lett minden idők legjobb légiósa a Fradinál . Órákra az aranyéremtől, nagy riválisok ellen ünnepelhet a Fradi . Tavaly is a Honvéd ellen ünnepelt a Fradi MTI/Illyés Tibor. Az mlsz.hu-n olvasható versenykiírás szerint pontazonosság esetén elsőként a több győzelem rangsorol, ebben a mutatóban. Az OTP Bank Liga 1. fordulójának szombati játéknapján három mérkőzést rendeztek. A Ferencváros és a Honvéd az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát, a Mezőkövesd és a Gyirmót összecsapása 2-2-es döntetlennel zárult Antti Niemi 2005 szeptemberében az angol sajtó Gerát Puskás Ferenchez hasonlította (ami nem meglepő, mivel ha feltűnik egy tehetséges fiatal magyar labdarúgó, egyből jön az összevetés). Olyannyira népszerűvé vált Gera addigra, hogy az angol sajtóban a neve mellett egyre gyakrabban feltűnt a Magical Magyar jelző. A brit sajtó felvetésére, miszerint Gera Puskás méltó.

NB1 mérkőzés MTK - Budapest Honvéd 2020.08.21. (péntek). Nézzük, milyen eredmény születhet az MTK - Budapest Honvéd találkozón! MTK - Ferencváros. A Fradi egyenlítő gólja az 59. percben született meg, ekkor a meccs legjobbja, Tocmac rúgott elegáns gólt. Ezt a szót használta Hajdú B. István is a közvetítés. Az MTK pályán ikszeltünk a piros-feketékkel. Később az Üllői úton is 0-0-ás eredmény született. Lapszemle: Tempó Fradi! Oddsok a mai bajnoki mérkőzésre: H 4.25, D 3.30, V 1.75 - további fogadási események: Unibet - a teljes NBI-es kínálatot ide kattintva találod. A Fradi NBI-es meccsein minden zöld-fehér találat egy ezrest ér az Unibet akciójában, erről. Ez az eredmény bajnokin is jó lenne mert a Fradi a Bajnokok Ligája előselejtezőjéből továbbjutott, és szerdán a skót Celtic vendége lesz. a lehetőséggel, és kilencet cserélve tesztelhette a játékosait. A kisvárdaiak a kiírás szerint vasárnap a Honvéd vendégei lesznek. Időközben az MLSZ-ben döntöttek, és a. Fél kilenckor kezdünk a Bozsik-stadionban. Hajrá, Fradi! Honvéd 1:3 Ferencváros Gólok: Varga 2, Paintsil 22:23 Vége Ahogy a szünetben azt írtam, hogy igazságos az eredmény, most is az. Nagyon harcosan játszottunk, a második félidőben rendkívül okosan is A villámgyors vezetés után hagyta a Fradi, hogy támadjon a Honvéd, aminek az lett a vége, hogy Davide Lanzafame lépett ki gólhelyzetben, ütközött Dibusz Dénessel, a játékvezető pedig büntetőt ítélt, melyet az olasz csatár értékesített. ám az eredmény nem változott. Ez egyben azt is jelenti, hogy a Fradi hátránya.

Futball, foci hírek - A legfrissebb hírek - Hírstar

1. A kupagyőztes Budapest Honvéd 2-1-re kikapott a vendég Kisvárdától, így a mezőnyben egyedüliként pont nélkül áll. de Tujvel remek védéseinek köszönhetően nem változott az eredmény. Emberhátrányban is nyerni tudott a Fradi
  2. 2020. szeptember. 11., 22:08. Ötgólos Fradi-siker a hétvége nyitómérkőzésén. A címvédő Ferencváros házigazdaként 5-0-ra legyőzte az erősen tartalékos Paksi FC csapatát az OTP Bank Liga negyedik fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén
  3. A magyar labdarúgó-bajnokság első osztályának 2016-2017-es szezonja a 115. magyar labdarúgó-bajnokság. A címvédő a Ferencvárosi TC.. Mivel a Ferencvárosi TC bajnokként a Bajnokok Ligája selejtezőjében indult, az Újpest FC egyesületének pedig ebben a szezonban nem járt le a hároméves UEFA-eltiltása, a Magyar Kupa döntősként nem vehetett részt az Európa-ligában.
  4. Feltételezhetően több junior is harca szállhat a Fradi elleni mérkőzésen, a sok pozitív teszt miatt. OTP Bank Liga. 2020.09.10. 09:44. Fehérvárra látogat a hibátlan Puskás Akadémia, a DVTK ellen javíthat a Honvéd A forduló valamennyi mérkőzését élőben közvetíti az m4sport.hu. megosztás Budafoki MTE.

Férfi OB I. Honvéd - UVSE Hunguest Hotels. 2020. szept. 19. 16:15. Férfi OB I. FTC-Telekom - BVSC Zugló. 2020. szept. 20. 16:30. BENU Férfi Magyar Kup A Honvéd a Tatabányát győzte le magabiztosan (15-6), míg a Szentes kiegyenlített meccsen 6-5-re múlta felül a Pécset. Értekezletet tartottak a játékvezetői kar számára pénteken késő délután, a Testnevelési Egyetemen Fradi-Honvéd derbivel zárul a bajnoki fociősz Sport 2004.11.27, 15:54 A labdarúgó Arany Ászok Liga utolsó őszi fordulójában két fővárosi párharcra is sor kerül, a Ferencváros a Budapest Honvédot, míg a Vasas az MTK-t fogadja Lisztes és Rósa is elmondta, hogyan ejtheti ki a Fradi a Celticet 2020. augusztus 25. | FOCI.HU. A Ferencváros két korábbi játékosa, Lisztes Krisztián és Rósa Dénes, illetve a - DIGI Sport híradójának szintén nyilatkozó - korábbi Fradi-edző Thomas Doll is úgy érzi, hogy a svéd Djurgardens 2-0-s legyőzése után a zöld-fehér csapatnak igenis van esélye a BL-selejtezős. NB I Meccsösszefoglaló Honvéd v Ferencváros 2019. április 27., az összes esemény és gól. Szólj hozzá kommentben

NB1.h

Honvéd-Fradi rangadóval folytatódik az OB Győzelem a Fradi ellen! U19-es csapatunk nagy bravúrt ért el a budapesti zöld-fehérek ellen Sok már nem történt a meccsen, a Fradi még felforgatott csapattal is simán verte a kupagyőztest, ezzel pedig megszerezte 31. bajnoki címét. Összefoglalás. Ahhoz képest, hogy nemrégiben a Zete még kiesőhelyen állt, most még arra is van sansza, hogy a Honvéd legyőzésével feljöjjön a 6. helyre Nagy múltra tekint vissza a Honvéd-Ferencváros rangadó. A mai volt a kétszázötödik összecsapás a két egylet között... Az FTC - Honvéd meccs után a hazaiaktól Lanzafame és Sigér, a vendégek részéről pedig Gazdag nyilatkozott a médiumoknak. Interjúk

Kapushibával vesztett Kispesten a Fradi

M4 Spor

Ez tavaly 258,8 milliós bevétel mellett 46,8 milliós veszteséget mutatott ki, vagyis úgy tűnik, hogy egyáltalán nem nagy biznisz a Fradi-termékek forgalmazása. 1. Videoton FC (Fehérvár FC Kft.) Árbevétel: 3277,6 millió forint; Egyéb bevétel: 1373,4 millió forint; Adózott eredmény: 248,8 millió forin A Mezőkövesd nem ijedt meg a címvédőtől. Karnyicki vágott hálóba egy szögletet, futhat az eredmény után a Fradi. Itt élőben: http://bit.ly/2T9rWT

Öt gólig jutott a Fradi és a Kisvárda, a ZTE leiskolázta a

Budapest Honvéd-MFA II. - HR-RENT Kozármisleny Mérkőzésvideók [ 2020. szeptember 13. ] tovább tart a Dunaújváros vesszőfutása. Zubkov góllal nyertek a Fradi tartalékok a rákosmentiek ellen. Ezúttal nem jött össze a győzelem az Iváncsának, de azért a Kozármislenyben megszerzett 1. Invalid username, no pictures, or instagram servers not found Invalid username, no pictures, or instagram servers not foun A Fradi szorzója természetesen kisebb, ráadásul a fogadók tétjei enyhén nyomják lejjebb a hazai sikert. Mi most azt néztük meg, hogy a pontos végeredmény piacain melyek azok eredmények, amelyek a legkisebb szorzóval rendelkeznek, vagyis a legvalószínűbb kimeneteleket jelentik

A Honvéd, az FTC és a Szeged idegenben, az OSC hazai környezetben győzte le szombati ellenfelét az E.ON férfi vízilabda ob I-ben. Eredmény: PVSK-Mecsek-Fűszért - FTC 5-7 (1-2, 3-2, 0-2, 1-1) A 7. forduló további mérkőzései: UVSE-Hunguest Hotels - RacioNet-Honvéd 6-11 (4-3, 1-3, 1-2, 0-3) A-Híd-OSC-Újbuda - KSI SE.. HunChallenge Torna VK: Olyan Világkupa lesz, amilyen még nem volt Ritmikus gimnasztika: Pigniczki nyugodtan készül az Eb-re. Teqball: Célkeresztben a 2021-es világbajnoksá Eredmény: Nyugati főcsoport, döntő, 4. mérkőzés: A Fradi és az UTE mellett a Dunaújváros is később kezdi az idényt Magabiztosan győzött a Honvéd. JÉGKORONG. Friss hírek. A Dallas nyerte a negyedik mérkőzést a Vegas ellen. TENISZ. Friss híre

OTP Bank Liga NB I. 4. forduló - MLSZ adatban

Pár napja számoltunk be arról, hogy Buzsáky Ákos távozását követően Gál Istvánnal is kiváló szériát fut a III. Kerületi TVE. A csapatra ma duplán fontos megmérettetés várt az NB III 23. fordulójában, hisz egyrészt az örök rivális Csepelt fogadta, másrészt ez lehetett zsinórban az ötödik győzelem EREDMÉNY - Vízilabda (női) - Racionet Honvéd-UVSE Margitsziget - 2017. Október 28. 2018.12.06 2017.10.30 Szerző: Honvéd Corvinus. Gy. DVTK-Honvéd 2-1 (1-1) Szerző: objektív | 2017-10-21 15:00 Van, aki már a dobogót vizionálja a végelszámoláskor. Legyen úgy, bennünk van az az eredmény! Engem azonban jelenleg egyáltalán nem érdekel, hogy hanyadikok vagyunk, egyszerűen csak boldog vagyok attól, amit hétről-hétre látok, eredménytől függetlenül. dvtk-honvÉd 2-4 Egy rendkívül izgalma és fordulatos meccsen tudta megszerezni az első győzelmét ebben a szezonban a Honvéd, a DVTK otthonában diadalmaskodott. Hamar előnybe került a vendégcsapat, amit még a szünet vége előtt meg is tudott duplázni. Ám a félidő előtt eljött a diósgyőri feltámadás, egalizálta a DVTK az.

Bódog Tamás: Elsőre nem volt rossz, de az eredmény

EL-selejtező: továbbjutott az Újpest és a Honvéd, elvérzett a Fradi. így végül az eredmény nem változott, azaz a Makkabi 2-1-es összesítéssel ejtette ki a Ferencvárost, amelynek a visszavágón esélye sem volt a győzelemre. Európa-liga, 1. selejtezőkör. Az MTK Budapest Bognár István büntetőből szerzett találatával 1-0-ra legyőzte az Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának nyitómérkőzésén, szombaton. A listavezető Ferencváros a három gólt szerző Böde Dániel vezérletével magabiztosan nyert a Diósgyőr vendégeként, és idegenben nyert a Budapest Honvéd is A Ferencváros 2-0-ra nyert a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.A sorozatban negyedik sikerüket arató zöld-fehérek több mint három év után győzték le bajnoki találkozón a zsinórban negyedik vereségüket elszenvedő kispestieket

Nem ijed be Bödétől a Fradi A fél ország azt találgatja: a volt fradista mesterlövész, Böde Dániel ma mire lesz képes a Paks színeiben volt csapata ellen? 2020.01.25. 12:30 Bor Atletika.hu . A Magyar Atlétikai Szövetség hivatalos weboldala. Facebook; Twitter; Instagram; Kapcsolat; Keresés űrla Gólzápor Felcsúton - eredmény, tabella. Kvanduk Bence - 2019. April 14. Sunday 13:28. Tweet. Fordulatokban gazdag nyitómeccset játszott a Puskás. Kép forrása: pfla.hu. ellenfelet kap a Fradi, a Vidi és a Honvéd - ÉLŐ KÖZVETÍTÉS. Ismerős ellenfelet kapott a Ferencváros, hazai pályán szerepel a Honvéd, Máltára utazik. A Honvéd nyerte a visszavágót, de a Fradi jutott a döntőbe Tovább (Nyert a Honvéd, de a Ferencváros jutott a Ligakupa döntőjébe) Ligakupa: A visszavágót is a Debrecen nyert

Kedden és szerdán komplett fordulót rendeztek a Magyar labdarúgó-ligakupában. A csoportküzdelmek első fele már lezajlott, így a.. A zöld-fehér gárda az UVSE ellen gyűjtötte be a három pontot, míg a Honvéd a KSI ellen szerezte meg a 2016-os évben első sikerét. Két mérkőzést rendeztek a mai napon a férfi Ob I-ben. A 13. forduló nyitányán a Fradi a Népligetben szerezte meg tizenegyedik győzelmét labdarúgás Magyar Kupa 2017. április 3. 20:30 MK: Piros-fehér folyosón a meccsre. Egy gólos hátrányban várja a DVTK az FTC elleni Magyar Kupa negyeddöntő kedd esti visszavágóját, azonban a továbbjutás szempontjából döntő lehet az idegenben szerzett gól

Fradi hírek csakfoci

Honvéd-FTC 2-1 Honvéd: Eppel Márton végigjátszotta a meccset. FTC: Oliver Hüsing kezdő volt, az 59. percben Marco Djuricin váltotta. TOVÁBBI EREDMÉNY Haladás-Mezőkövesd 4-2. AZ ÁLLÁS 1. Videoton FC 24 13 6 5 49-20 +29 45 2. Budapest Honvéd 24 13 5 6 38-23 +15 44 3. Vasas FC 24 11 5 8 37-26 +11 38 4 A Honvéd története 18. döntőjére készülhet, eddig hétszer diadalmaskodott. A MOL Vidi FC elleni finálét május 25-én rendezik a Groupama Arénában. Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó: Soroksár SC (NB II)-Budapest Honvéd 0-3 (0-1) A hatodik magyar siker csoportgyőzelmet ért Foci: Rock'n Roll: hétgólos meccsel indította a bajnokságot a Liverpool, Otthon veszített mérkőzést a TSC, Német Kupa: Gulácsiék simán továbbmentek, ebben aztán volt erő! Nagy gólt rúgott Szalah, Az eddig veretlen Diósgyőr otthonában szerezte meg első pontjait a Honvéd, A Puskás Akadémia legyőzésével melegített az Európa-ligára a Fehérvár, Rock'n Roll. Az eredmény ellenére nem volt olyan sima a budapesti meccs, ez a visszavágón is megmutatkozott: főleg a mezőnyben gyűrték egymást a csapatok, volt helyzet itt is és ott is. A 18. percben egy igazán magyaros góllal került hátrányba a Honvéd: A magyar származású, horvátországi Kis beadása után a szintén magyar származású, erdélyi Antal lőtt a [

Elégedett a Honvéd edzője - NB1

Népszava Nyert a Honvéd, döntetlent játszott Felcsúton a Fradi

Az eredménynek természetesen nem, a mutatott teljesítménynek viszont örült Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az oroszok elleni 3-2-es hazai vereséget követően. A srácoknak is elmondtam, hogy balszerencsések voltunk, de a teljesítménnyel elégedettek lehetünk - mondta a Puskás Arénában, a Nemzetek Ligája második fordulójában. A magyar bajnok Budapest Honvéd ugyan 2-1-re kikapott a Bajnokok Ligája selejtezőjében az izraeli Hapoel Beer-Seva csapatától, de a csapat edzője nem az eredmény miatt csalódott elsősorban, ahogy a győztes csapat edzője sincs elájulva az egy gólos sikertől Ezúttal sem javult a győzelmi statisztika, 1-1 lett az eredmény. Pedig már a 17. percben vezetést szereztek Tokmac Nguen révén. Ám a Puskás nem adta fel, igaz, egyenlítő gólja a Fradi csapatkapitánya, Lovrencsics Gergő becsúszása után került a kapuba A Fradi számára biztosan csalódás, hogy 20-25 százalékkal több pénzből gazdálkodva is be kellett érniük az ezüstéremmel a Vidi mögött. Érdekesség még, hogy egymilliárd alatt már csak a Balmazújváros volt, mely ráadásul a 2017-es év első felét még az NB2-ben töltötte

Csak egérutat nyert a Loki, nyugalomra semmi ok - Cívishír

Index - Futball - Futball - Bajnok a Fradi: 24 év után

Csapat (Kvangdzsu, 2019) Angyal Dániel. Bátori Benc Most a fehérváriak játszanak hazai pályán, egész pontosan - most utoljára - Felcsúton. Ahol szeptemberben 1-1 lett az eredmény, majd a Bozsik Stadionban 4-1-re nyert a vendégcsapat. Könnyen lehet, hogy idén is a Videoton-Honvéd mérkőzés dönt az aranyérem sorsáról. Igaz, ehhez a Ferencvárosnak is lesz egy-két szava Nem az aranyról döntött, de azért presztízsrangadó volt a MOL Fehérvár - Ferencváros mérkőzés az OTP Bank-liga utolsó előtti fordulójában. A játéktól búcsúzó Juhász Roland büntetőjével az első félidő végén szerzett vezetést a Vidi. A vendégek tartalékos csapattal játszottak, és nem tudták kiegyenlíteni hátrányukat, a fehérváriak pedig minden helyzetet.

A 90

A Fradi után a Vidi és a Honvéd is továbbjutott

- Program, eredmény - Statisztika - Fotó - Videó; Női ifjúsági válogatott - Hírek - Játékos keret - Szakmai stáb - Program, eredmény - Statisztika - Fotó - Videó; Női serdülő válogatott - Hírek - Játékos keret - Szakmai stáb - Program, eredmény - Statisztika - Fotó - Vide A Honvéd szurkolók -képzeljétek, van ilyen, a Fradira kíváncsiak voltak, és kijöttek. A mérkőzés elején az Álom a BL, Kubatov álom a BL rigmussal indított, majd volt itt az elnökünk édesanyjának hosszan tartó emlegetése, huhogás, hanggránát, és a Fradi gyalázó rigmus Jóllehet a két csapat eddig az élvonalban lejátszott összecsapásainak mérlege a vendégekre nézve kedvező (40 Fradi-győzelem, 23 döntetlen, 26 Loki-siker), s az FTC 18 ponttal előzi meg a tabellán a DVSC-t, mégsem lehet borítékolni a fővárosi sikert. Már csak azért sem, mert a nem is olyan távoli múltban többször is rettenetesen elpáholták a Fradit - [ Másodosztályú csapat verte ki a Felcsútot a Magyar Kupából, kiesett a Fradi is. A Honvéd, a Debrecen, a Soroksár és a MOL Vidi a legjobb négy között. Az 1-1-es eredmény hosszabbítást jelentett, amelyben nem született gól, így a továbbjutásról a tizenegyespárbaj döntött, amelyet a Soroksár a hetedik párost.

NB I: A Fradi döntetlent játszott a Honvéd vendégekén

Online oktatja a kick-box világot Mórádi Zsolt. Lesz a nyáron jet-ski Eb Magyarországon! Akinek az élete a víz körül foro Véget ért néhány villamosmegállóval arrébb, a Groupama Arénában a Fradi-Paks bajnoki, melyen 1-1-es eredmény született, így ebben a pillanatban már csak a Bp. Honvéd az egyedüli száz százalékos együttes a magyar élvonalban

Haladás Idegenben ImádomBombaöngól is kellett az idegenbeli sikerhez a La LigábanIsmét döbbenetesen gyönyörű exével mulathat Balotelli

A második játékrészben felpörgette a játékát a Honvéd, sok lepattanót szereztek, több esetben hatástalanítottak bennünket. Ekkor is voltak helyzeteink, de nem tudtunk újabb gólt szerezni. Igazságos eredmény született. A Fradi elleni kupadöntőt is figyelembe vettem az összeállításnál és természetesen volt, akire. A leghíresebb szembenállás egyértelműen a Fradi-Újpest, ennek van a legnagyobb hagyománya és ennek a két csapatnak a tábora a legnagyobb. Szintén jelentős még a fővárosban a Honvéd-Fradi,Honvéd-Újpest és a Honvéd-Vasas is BL-selejtezőt játszik a magyar bajnok Honvéd az izraeli Hapoel Beer-Sevával szemben. Az első meccsen 2-1-re kapott ki a kispesti csapat, a most folyó meccs 16. percében, hazai pályán már 0-2-es hátrányban voltak. Négy Honvéd-gólra lenne szükség a meccs hátralevő részében Náluk a múltunk, nálunk a jövőnk ül a padon - Fradi-Honvéd beharangozó Mi sem egyszerűbb, mint a mostani Fradi-Honvédot kihegyezni Détári Döme Lajos személyére. Ha létezik egyáltalán a klublegenda homályos fogalma a futballban, akkor Döme valami ilyesmi nálunk, miközben épp az ellenfél kispadján ücsörög