Home

Körmend paks kosárlabda

Körmend eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk az Eredmenyek.com oldalain. A(z) Körmend eredményein kívül további több mint 30 ország több mint 150 kosárlabda-versenysorozatának rész- és végeredményei is elérhetőek az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról +36 (75) 311-000 iroda@ase.hu www.ase.hu 7030 Paks, Gesztenyés utca 2. KAPCSOLAT Szakosztályvezető Pavlik Jan, +36 (20) 444-6781 Ügyintéző Somodi András, +36 (20) 947-2909 Kommunikációs referens Mikolics Dániel, +36 (20) 287-890 A Körmend negyedik mérkőzését is megnyerte a férfi kosárlabda NB I-ben, miután pénteken 80-63-ra győzött Pakson. Sok olvasói kérdés érkezik hozzánk. Mi pedig szeretnénk friss, hiteles híreket adni neked

Kosárlabda, Körmend élő eredmények, végeredmények

1. Körmend Két nappal a veszprémi rendezvény után, szombaton Körmend látta vendégül a szabadtéri kosárlabda, a streetball szerelmeseit. Ahogy a csütörtöki, némi túlzással a szombati is egy kisebbfajta Nyugat-magyarországi kosaras rendezvény volt, s remek időjárási viszonyok mellett zajlott - olvasható az MKOSZ.
  2. Az Atomerőmű SE 1979 évi megalakulásával egyidejűleg megalakult a kosárlabda szakosztály is Nagy János játékos edző szervező munkájának eredményeképpen. A játékos keretet kezdetben az atomerőmű dolgozói képezték, akik a sportágat hobbi szinten űzték
  3. den információt a válogatottakról, aktuális mérkőzéseikről, a női illetve férfi tagozatokról, bajnokságok állásáról és az utánpótlás helyzetéről. Fiatalos, folyamatosan frissülő honlapunk célja, hogy új pályára állítsa a magyar kosárlabda iránt.
  4. t 150 bajnokság és nemzetközi torna eredményeit kínálja, kosárlabda tabellákkal, félidei- és végeredményekkel, élőben frissítve. Kosárlabda livescore szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak az Európa-bajnokság, az NBA eredményei.
  5. 7 A Körmend legyőzte a Sopront. Szoros volt, de hazai siker született. Szerző: BB1.hu. Felkészülési mérkőzés 10 A Kecskemét legyőzte a Paksot. Kosárlabda / 2020.09.11. 13:01. Már egy hete karanténban vannak a játékosok Szegeden. Szekulovics biztos benne, hogy a pályán is bennmaradt volna az élvonalban a csapata..
  6. Váradi Benedek Mezszám: 10 Nemzetiség: HUN Szül.: 1995-02-05 Poszt: 1-2 (irányító-hátvéd) Magasság: 195 Súly: 9
  7. Segítség és kosárlabda az Arany János Iskolában Szezonnyitónk adománygyűjtésének köszönhetően 100.000 forinttal tudtuk segíteni az Arany János Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény tanévkezdését

Csütörtökön megkezdi szereplését a kosárlabda Magyar Kupa győri nyolcas döntőjében a két vasi alakulat: 13 órakor Falco-Vulcano Energia KC Szombathely-Paks, 15.30-kor pedig Egis Körmend-Jászberény negyeddöntőt rendeznek Lejátszotta első edzőmeccset csapatunk. Alakuló együttesünk Körmenden, a Mogyorósy Szilárd emlékmeccsen lépett pályára. Fiaink - akiket nagyjából 30 szurkoló kísért el Körmendre -, a küzdelmes mérkőzésen 9 ponttal kaptak ki, a jó erőkből álló hazaiaktól Egis Körmend - Sopron KC 79-70 (19-17, 26-21, 20-19, 14-13) Körmend, Mogyorósy Szilárd emlékmérkőzés. A 2002-2003-as magyar férfi kosárlabda-bajnokság a hetvenegyedik magyar kosárlabda-bajnokság volt. Tizenkét csapat indult el, a csapatok két kört játszottak és ezután három győzelemig tartó egyenes kieséses rájátszást játszottak (eltörölve egy év után a középszakaszt)

Ase.h

A Körmend a Paks, az Albacomp a Kecskemét ellen nyert. Szóljon hozzá! Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első! Az élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság alapszakaszának ötödik fordulójában a Körmend és az Albacomp is rangadót nyert hazai környezetben, előbbi a Paks, míg utóbbi a Kecskemét ellen diadalmaskodott.. MTE TV - Élőben a Körmend - Paks! 19 órás kezdettel, melyhez az MTE TV révén élőképe s közvetítést találnak a kosárlabda hívei. Szinte napra pontosan egy hónapja, az alapszakasz záró fordulójában találkozott utoljára egymással a két együttes, akkor a Körmend hatalmas tartásról tett tanúbizonyságot, s legyőzte. Címkék: kosárlabda paks körmend albacomp férfi kosárlabda bajnokság kecskeméti kse. Ajánlott videó mutasd mind . Leszakad az ég, egymást érik a riasztások - térképek. Az érintett területeken jégeső eshet, károkat okozhat az erős szél is. Karácsony Gergely: Csúnya lebukás ez NB1. Alapszakasz - 25. forduló Atomerőmű SE - Egis Körmend Paks, 2018.03.21. 18.00 V.: Cziffra Cs., Tőzsér D., Praksch P. (Faidt M.) Várható kezdőcsapatok Kosárlabda A Paks és a Pécs elleni edzőmeccs is elmarad Sze 3 írta Erdei Ádám. Kosárlabda Milos Boriszov Sopronban folytatja Sze 2 írta Erdei Ádám. Kosárlabda Változik a program, Pakson és Pécsett lép pályára a DEAC Sze 2 írta Erdei Ádám. Kosárlabda U23: Tapasztalni és fejlődni

Kosárlabda: Pakson is nyert a Körmend - Nyugat

1. Kosárlabda: Pakson is nyert a Körmend Nyugat.hu - 2019-10-18 20:56:54 A Körmend negyedik mérkőzését is megnyerte a férfi kosárlabda NB I-ben, miután pénteken 80-63-ra győzött Pakson. Eredmények (a szövetség honlapja szerint): Alba Fehérvár - Naturtex-SZTE-Szedeák 95-83 (32-22, 14-21, 26-14, 23-26
  2. Körmend Rába-parti város Vas megyében, a Körmendi kistérségben. Neve a csagataj türk Kärmän - vár, illetve erődített vízi átkelőhely értelmű szóból eredeztethető. 1978-ban kapott városi rangot Körmend. A város kosárlabda csapata, a Körmend Kosárlabda Club K.F.T. háromszoros bajnoki és hatszoros kupagyőzelemmel büszkélkedhet
  3. Képgaléria: Körmend - Paks kosárlabda mérkőzés - Szurkolói fotók . Lemaradtál a meccsről? Olvasd el tudósításunkat! Győzelem Varnado extrájával . Címkék. kosárlabda. meccs. szurkolói fotók. Szólj hozzá! Ezek is érdekelhetnek. likebalaton.hu. Tragédia! Gyakran az M7-es mentén dolgozó közutasokba csapódnak a.
  4. Kosárlabda VINCZE SZABOLCS Musimbe Dávid Dennist, a Dumaszínház humoristáját még a menyasszonya is a kosárlabdához köti. Stephen Curry Scottie Pippen Paolo Maldini NS Hosszabbítás Michael Jordan Klay Thompson Kevin Durant Golden State Warriors George Weah Dennis Rodman Chicago Bulls AC Mila
  5. A férfiak elődöntői meglehetősen egyoldalú küzdelmet hoztak, hiszen a Paks és a Körmend egyaránt sima 3-0-lal lépett túl a Szolnokon illetve a Falcón. címkék: férfi kosárlabda
  6. 9900 Körmend, Rákóczi út 36. +36 94 412 671. Online nevezés. 2020. augusztus 29. pavlikj78@gmail.com. Nevezés: ASE iroda (ASE sportcsarnok) 7030 Paks, Gesztenyés utca 2. +36 75 311 000. Online nevezés. 2020. szeptember 5. Nyíregyháza. Kossuth tér. Jelentkezési határidő: KTE Kosárlabda Klub Kft. 6000 Kecskemét, Olimpia u.

Veszprémben és Körmenden folytatódott a Streetball

Kosáresőt hozott a Körmend-Paks rangadó. Tweet. Az Atomerőmű SE nagy csatában, három ponttal győzött Körmenden a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. A hazai klub a találkozó előtt újította meg névszponzori együttműködését, így az Egis Gyógyszergyár Zrt. jövőre is kiemelt támogatója. A következő szezonban is az Egis Körmend férfi kosárlabdacsapatát erősíti majd Tóth Norbert, a magyar válogatott centere. Marad Körmenden a válogatott kosaras; Kosárlabda: marad Körmenden a válogatott cente

Atomerőmű SE (kosárlabda) - Wikipédi

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége - MKOS

A Magyar Kosárlabda Szövetség elkészítette az NB I középszakaszának sorsolását. SORSOLÁS FÉRFI A CSOPORT KÖZÉPSZAKASZ, FELS Ő H Á Z - 2015/2016 . 1. forduló. 2016. március 26. szombat. Paks. Körmend. F1AF 1011 Győzött a Körmend a férfi kosárlabda NB I.-ben - A hazaiak a harmadik negyedben nyerték meg a mérkőzést A paksi Seth Allen 30 pontot dobott, ezzel magasan a mezőny legjobbja volt. A Körmend végig futott a Paks és az eredmény után, 22 másodperccel a vége előtt pedig már úgy tűnt, hogy biztosan nyernek a vendégek. Ám egy körmendi kosarat követően a Paks támadóhibát követett el, a Körmend így 11 másodperccel a vége előtt az egyenlítésért támadhatott A találkozót most is az Antenna Hungária, valamint a MindiGO Sport együttműködésével Hungarysport és az MTE TV közvetíti. Közvetítésünk támogatója a Vas

Eredmények: élő kosárlabda eredmények, kosárlabda élőbe

Srecko Sekulovic lett a paksi Atomerőmű SE férfi kosárlabdacsapatának vezetőedzője A férfi élvonalbeli kosárlabda bajnokság 17. fordulójának legnagyobb rangadója kétségtelenül az Egis Körmend és a Paks összecsapása ígérkezett. A dobog

BB1.hu - Magyar kosárlabda

A férfi kosárlabda NB-1-es bajnokságának 16. fordulójában a Jászberényi KSE fogadta otthonában az atomos együttest. A tabella utolsó, 14. helyén álló házigazda csapat már az első félidőben sem tudott felülkerekedni a paksi gárdán, 43-56-os eredménnyel zárult a játékrész Fotók: Molnár Gyula. Témák Hírek. Közélet; Sport; Kék hírek; Balesetek; Ország-vilá A magyar férfi kosárlabdakupát 1951-től írja ki a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége.A sorozatot 1989-ig Magyar Népköztársaság-kupának hívták. A kupát kieséses rendszerben rendezik, de a 80-as évekig többször előfordult, hogy körmérkőzéses formában játszották Bizonytalan ideig szünetel a kosárlabda-bajnokság 2020-03-13 2020-03-14 kj Atomerőmű SE , Jan Pavlik , Lóránt Péter , NB I-es kosárlabda A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége a csapatok kérésére leállította a bajnokságot, döntés a jövő héten, kedden (03. 17.) várható a továbbiakról

+36 (75) 311-000 iroda@ase.hu www.ase.hu 7030 Paks, Gesztenyés utca 2. KAPCSOLAT Szakosztályvezető Pavlik Jan, +36 (20) 444-6781 Utánpótlás technikai vezető Somodi András, +36 (20) 947-2909 Utánpótlás szakosztály vezető ifj Szedeák - Paks mérkőzés Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend - Pécsi VSK Veolia mérkőzés . Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend - Szolnoki Olaj KK mérkőzés . Férfi kosárlabda NBI döntő . Férfi kosárlabda NB1: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - EGIS Körmend döntő.

Kihirdették a magyar kosarasok Eb-keretétHárom nap, három meccs – 11

A Falco-Vulcano KC Szombathely hivatalos oldal

kosÁrlabda kisokos kezdŐknek - fanatikus kosÁrlabda kedvelŐknek hÍrek,kÉpek,videÓk egy helyen Összeszedv Zalaegerszegen csütörtöktől vasárnapig rangos kosárlabda-viadalra kerül sor. A 34. Göcsej-kupán a magyar bajnokság élcsapatai is részt vesznek, így a férfiaknál a Kaposvár, a Falco, a ZTE, a Dombóvár és a Körmend mellett a Paks is indul. A hölgyek mezőnyében a.. Jött ugyan egy kisebb fellángolás az MTE részéről, de védekezésben továbbra is folyamatosan lemaradtak Csorvásiék és az egész második negyed arról szólt, hogy melyik oldalra billen el a mérkőzés - hol meglépett 12-13 ponttal a Paks, hol feljött négy-hatra a Körmend Kellemetlen ellenfél a Paks, mert több szerkezetben tudnak játszani - állítja Ferencz Csaba, a Körmend csapatkapitánya. A kosárlabda-bajnokság felsőházi rájátszásában a vasiak elvették a Paks pályaelőnyét az elődöntőben és 86:73-ra győztek az első mérkőzésen, így 1:0-ával várhatják a szombati, hazai mérkőzést

Vendég győzelemmel ért véget az Atomerőmű SE - Körmend férfi kosárlabda rangadó. 80:63-ra kapott ki az ASE a Gesztenyés úton. Az első 10 percben még partiban voltak a hazaiak, a nagyszünetre 7 pontra nőtt a Körmend előnye, melyet csak tovább fokozott a folytatásban Kosárlabda - Nem nyerő a huszonegyes de idegenben páran meglephetik a bajnokot. Nos, ez már a harmadik fordulóban meg is történt, mert a Paks valami elképesztő mérkőzésen, háromszori hosszabbítás után győzte le a bajnokot. de ennek ő most aligha tud örülni. Három forduló után már csak az ASE és a Körmend 100%. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queu Kosárlabda Sportfogadás. Topikleírás. Új hozzászólás. Nyitotta: szhely11, 2018.02.26 12:58 Paks 4.15-ös szorzója nálam ment a Falco-Körmend duóval együtt. Nem Körmend érzelműeknek a Sopron 5.5-e is érdekes lehet. kosareso_ 2019.04 Ezen kívül a holnapi Zte-Paks is rakható hazaira, bár ott két kiszámíthatatlan. A Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa negyeddöntős küzdelmeit 2020. április 3. és 5. között a debreceni Főnix Csarnokban rendezik, ahová két esztendő elteltével tér vissza a mezőny. A nyolcas döntőben hat együttes a Falco, a Körmend, a Paks, a Szolnok, a Kecskemét és az Alba Fehérvár) már biztos részt vevő

A 2015-2016-os férfi kosárlabda-bajnokság a nyolcvannegyedik férfi kosárlabda-bajnokság, amely 2015. október 2-án vette kezdetét.A lebonyolítás minimális változtatáson esett át: az alapszakaszban ismét mind a tizennégy csapat rajthoz állt (a Szolnoki Olaj is), amelyek körmérkőzéses rendszerben játszanak, pályaválasztói joggal, oda-visszavágó alapon Délután egykor edzeni? Lássuk mit mond erről Garamvölgyi Ákos egy nappal a Körmend meccs előtt. Egis Körmend - Atomerőmű SE 2017.12.23. 15.45. M4 Spor Az Eurobasket.com csütörtökön nyilvánosságra hozta a 2019-20-as szezon díjazottjait. A DEAC kosárlabdacsapata nagyon komoly elismeréseket zsebelt be a tekintélyes szakportáltól, hiszen Kovács Adriánt választották a

Alba Fehérvár Kosárlabda Csapat hivatalos honlapja

(PAKS-PRESS) Budapest, 2015. november 26., csütörtök - Minden élvonalbeli klub képviselteti magát játékossal a Kelet-Nyugat All Star kosárlabda gálán, melyet szombaton 17 órától rendeznek a Syma Csarnokban. A közönség internetes szavazatai alapján a Kelet válogatottjának kezdő ötösét Mike Caffey (JP-TOP COP Jászberény), Vojvoda Dávid (Szolnoki Olaj KK), Troy Barnies. Az esélyegyenlőségi napokra a koronát a Körmend-Paks NB I-es kosárlabda mérkőzés tette fel, ahol Zsebe Ferenccel a körmendi kosaras legendával együtt, speciális olimpikonok vonultak fel a mozgalom zászlójával, miközben a csarnok zengett a speciális olimpia mozgalom tevékenységéről, sikereiről Budapest/Paks, 2019. április 3., szerda (MTI) - A saját közönsége előtt játszó Atomerőmű 17 ponttal felülmúlta a Fehérvár együttesét a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. Toggle navigation HírCenter.info. Egis Körmend 25 19 6 2208-1981 44 3. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 25 16 9 2006. Atomerőmű SE - Marc Körmend 89:81 (46:40)(24:21 22:19 24:16 19:25 ) Trummer 7/3, Grebenár 6, Lóránt A. -, Szlávik 1, Keresztes 6 Ezen a mérkőzésen is rosszul kezdett a Körmend. Három támadásból a Paks 8 pontot gyűjtöt Visszavágtak a hazai vereségért, Ante Nazor lesz a ZTE KK új vezetőedzője, Fontos mérkőzést vesztettek, Egy extra negyed döntött, A vége izgalmas lett, Egyre távolabb a rájátszás, Esélyünk sem volt a győzelemre, Majdnem bravúr, Ismét a hullámvasúton, Kár a második negyedért, Csak felzárkózásra futotta, Férfi kosárlabda mérkőzés

VEOLIA), a Basketball Körmend Sport Kft. (székhely: 9900 Körmend, Kossuth Lajos utca 36., csapat neve: Egis Körmend), a Jászberényi Kosárlabda SE (székhely: 510 Feljövőben a Körmend, magabiztos siker a Paks ellen Csak az első tíz perc volt szoros, később egyértelműen uralta a játékot az Egis Körmend, amely a szezonba.. 2020-06-30 2020-06-30 kj Atomerőmű SE, kosárlabda, NB I. kosárlabda Szerződést kötött az Atomerőmű SE NB I.-es férfi kosárlabdacsapata az amerikai Shepard Winstonnal. A huszonhét éves, 203 cm magas 3-as, 4-es poszton bevethető játékos a 2016/2017-es bajnokságban aranyérmet, és Magyar Kupát nyert az Alba Fehérvár. A férfi élvonal 17. fordulójának a rangadóján az előző körben Szolnokon nyerő Körmend fogadja a Jászberényt idegenben legyőző Paksot. Matthias Zollner, az Egis Körmend vezetőedzője: A Paks egy remek csapat, amely egy kicsit változott azóta, amióta megmérkőztünk egymás ellen. Nemcsak a mutatott játékban, hanem a.

Kedd este köszönthetjük ezüstérmes csapatunkat

Atomerőmű SE férfi kosárlabda . Közeli tornaterem és sportlétesítmény tematikájú vállalkozások. Atomfutás Paks Gesztenyés u.2 . Paksi Műjégpálya Gesztenyés utca 2. Gyermektorna, Gyermek Aerobik Paks Dózsa György út 103. Tornaterem . Combat Gym Rákóczi utca 5-7 . Paksi SE Tenisz Ürgemező Körmend, 2012. április 25., szerda (MTI) - A Körmend öt ponttal legyőzte szerdán a vendég Atomerőmű gárdáját a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének ötödik, utolsó felvonásán, így bejutott a legjobb négy közé Férfi kosárlabda NB I: újabb nagy skalp, ezúttal az atomvárosból. Szerző: deacbasket.hu/Dehir.hu | info@dehir.hu Körmend 32 3. Paks 30 4. Szolnok 28 5. Fehérvár 28 6. DEAC 28 7. Pécs 28 8. Zalaegerszeg 27 9. Oroszlány 26 10.. Év végi erődemonstráció az Arena Savariában: 101 pontot dobott a Falco a PVSK-nak és magabiztosan húzta be az év utolsó mérkőzését, Győzelemmel ajándékozta meg szurkolóit a Falco együttese, a Paks is elvérzett az Arena Savariában, Nem bírt a Körmenddel a Falco: elszenvedték első vereségüket a szezonban a sárga-feketék, Filipovity Márkó: a Dijon elleni győztes. Kosárlabda; TV-műsor. de a forgatókönyv mit sem változott. A Paks - mondhatni szokás szerint - már az első szünetre elvesztette minden esélyét, és a 39:18-as állás (14. perc) már-már kivégzést sejtetett. amit ellene tett a Körmend a kupadöntőben. A harmadik negyedben -13-nál robbantott, és teljesen faképnél.

Falco-Paks és Körmend-Jászberény mérkőzések a Magyar Kupa

FIBA Európa-kupa férfi kosárlabda mérkőzés időpont helyszín szervező közreműködő 2019. november 12. Pécs PVSK-VEOLIA Inter Bratislava 2019. november 13. Körmend EGIS Körmend Bakken Bears Euroliga női kosárlabda mérkőzés időpont helyszín szervező közreműködő 2019. november 13. Sopron Sopron Basket Arka Gdyni Zsigeranovics 2+1-es akciója után Perl szerezte meg tizedik, majd tizenkettedik pontját (33-18). Ismét időt kért Cizmic. A mezőnyemberek után rákapcsolt Zsigeranovics és Pustahvar is hazai oldalon, a 14. percben a különbség már húszra rúgott (38-18). Átcsapott gálába a rangadó, a 18. percben már kétszer annyi pontjuk volt a vasiaknak, mint a vendégeknek (50-25) Horváth Zoltán Kosárlabda Emléktornán lépünk pályára Idén három csapat részvételével rendezik meg Szombathelyen a Horváth Zoltán 2020-09-05, Komáromy Andrá A Paks legyőzésével a Falco nyerte a Horváth Zoltán Emléktornát. Falco KC Atomerőmű SE kosárlabda sport Horváth Zoltán emléktorna. Szólj hozzá! Nyert a Körmend a Sopron ellen. Hazai siker a Mogyorósy Szilárd emlékmérkőzésen. 0 hozzászólás A Paks kezdte jobban a találkozót, de ez csak 2-3 pontos előnyt jelentett az első percekben, majd visszajött a Körmend, sőt, már 10-el is vezetett ebben a negyedben, de végül visszajött látóhatáron belülre a hazai csapat (18-22)

Egy labda döntött a javunkra!

Nyíregyháza- Paks: 2. (1,91, bwin) Címkék: olaj manresa factum jászberény falco magyar bajnokág meglepetés kosárlabda Körmend pécs szolnok barcelona ZTE. Villámrajt után behúzta a kéziféket a Vidi, bukta is a pontokat. Nikolics Nemanja percek alatt vezetést szerzett, de hamar nagyot fordult a világ.. 013. május 25. Kôbánya június 1. június 15. június 22. június 30. augusztus 3. augusztus 17. Nyíregyháza Paks Oroszlány szeptember 7. vasárnap Békéscsaba Zánka Körmend Kecskemét szeptember 28. FÔGÁZ Budapes

Huszonkettedszer is győztünk!

Soproni Kosárlabda Clu

KOSÁRLABDA. Férfi NB I. Szolnoki siker a Paks elleni rangadón. Egis Körmend 16 10 6 1355-1278 26 7. Falco KC Szombathely 16 9 7 1316-1284 25 8. PVSK-PANNONPOWER 16 7 9 1260-1283 23 9. Kaposvári KK 16 7 9 1289-1315 23 10. KTE-Duna Aszfalt 16 7 9 1157-1224 23 11.. Gyergyószentmiklóson letették a magyar állami támogatással épülő ökölvívó központ alapkövét. Balaton-átúszás - Rasovszky Kristóf új csúccsal nyer KOSÁRLABDA AZ ASE ELLEN JAVÍTHATUNK PÉNTEKEN Legutóbb viszont nagy pofonba szaladtak bele hazai pályán, a listavezető Körmend végig vezetve, tükörsima győzelmet aratott felettük. - Meggyőződésem, hogy az ASE a bajnokság egyik legerősebb csapata, az ötvenszázalékos mérlegük ellenére is. A Paks játéka sokban.

2002-2003-as magyar férfi kosárlabda-bajnokság - Wikipédi

Férfi kosárlabda NB I, Albacomp-Körmend . Férfi NB I 2012, Körmend-Albacomp . Eurochallenge-kupa, 6. forduló, Keravnosz-Szolnok . Euroliga Paks - KTE Duna Aszfalt középszakasz férfi kosárlabda mérkőzés . Női Európa Kupa, Szekszárd - Ruzomberok . Euroliga-történetek: Az út - 8. rész. Játéknap Kezdés Mérkőző csapatok Pontszám; 01. 2019. szep. 17. (kedd) 18:00: Falco KC - CSM Oradea: 71 - 62: 02. 2019. szep. 20. (péntek) 18:00: CSM Oradea. BC Körmend 'Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy.

Perl Zoltán - Játékosok

Atomerőmű SE - Egis Körmend 76-88 (16-15, 20-25, 20-26, 20-22) ASE: Plézer 13/9, Pupp 12, Gulyás 11/3, Nwaneri 11, Dorogi 8 Csere: Szalai 9, Bérces 8, Krasznai 4, Pajor-, Jakab-, Mukli-. Edző: Rutkai Péter. Jó meccset játszottunk a körmendi csapattal, ha kicsit harciasabbak vagyunk, meglephettük volna őket Szokatlan dolog történt a szolnoki kosarasokkal: miután három meccsből letudták a Paks elleni negyeddöntőt, a szakmai stáb két teljes napra felmentette a munkavégzés alól a csapatot.. Így egészen biztos, hogy egy friss Olaj és egy fáradtabb Körmend játssza a bajnokság elődöntőjét

A Körmend a Paks, az Albacomp a Kecskemét ellen nyert - NS

A Körmend szintén kemény diónak ígérkezik, mely egylet bizonyára a visszavágás reményében utazik Paksra. Az Atomerőmű SE ugyanis az előző szezon rájátszásban vesztett állásból fordítva ütötte el a piros feketéket a továbbjutástól, így a piros kékek vívhatták a Zalaegerszeggel a bajnoki nagydöntőt Férfi kosárlabda NB I - Zalaegerszegen veszített a Paks Budapest, 2018. április 25., szerda (MTI) - Az Atomerőmű SE 16 ponttal kikapott Zalaegerszegen a férfi kosárlabda NB I középszakaszának szerdai játéknapján, a középházban. Egis Körmend 89-80 (26-28, 15-20, 30-17, 18-15) Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki. Három Szolnoki Olajbányász játékos neve is szerepel - Andre Jones, Dakarai Tucker, Marja Cakarun - azokban az összeállításokban, amelyet az eurobasket.com és a BB1.hu oldal készített el a napokban. A posztonkénti legjobbak névsora mellett az álomcsatokat is meglelni az alábbi összeállításban Rangos viadalon vett részt a hétvégén a férfi kosárlabda első osztály A csoportjában szereplő KTE-Duna Aszfalt, Szombathelyen, a XI. Horváth Zoltán emléktornán. A két erős ellenféllel megvívott viadal mérlege kecskeméti szempontból ötven százalékos, a rendező Falco pénteken legyőzte a hírös városiakat, szombaton azonban az Atomerőmű SC-t legyőzte a KTE

MTE TV - Élőben a Körmend - Paks

A címvédő Atomerőmű a 26 pontos Horváth Ákos vezérletével nyert Sopronban a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. Soproni KC-Atomerőmű SE 79-83 (20-22, 19-17, 12-22, 28-22) sportgeza.hu 103 / 26 látogató. tovább: Kosárlabda NBI.: Sopronban nyert a Paks Tudjon meg minden szűkséges információt, a 2019-es Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupáról. Program, jegyvásárlás, csapatok, szektorbeosztás és további adatok a múltból Paks Városi Kosárlabda Bajnokság A 2007/2008-as szezonban ismét megrendezésre kerül a Paks Városi Kosárlabda Bajnokság. Várjuk a régi és új csapatok jelentkezését! Érdeklődni: 06/20-264-7840 Sánta Istvánnál Jelentkezési határidő: 2007. szeptember 17 2000-2005 Körmend Férfi NB1 - másodedző; 2004, 2009-2012 Férfi Válogatott - segédedző; Legjobb eredmények. Magyar Bajnok 2003 (Körmend) Magyar Kupagyőztes 2008 (Paks) Magyar Bajnoki 2. helyezett 2002, 2007 (Körmend) Magyar Bajnoki 3. helyezett 2001, 2006, 2010, 2011 (Körmend), 2014 (Sopron

Elsősorban az Albacomp, a Paks, a Körmend, a Debrecen és a Szolnok tartana igényt a bajnoki aranyra, így nagy csata várható az élmezőnyben a következő idényben is. Címkék: PR Cikkek; kosárlabda; 2020.08.13. 00:00. Ezek is érdekelhetnek Körmend eredmények és meccsek - kövesd a(z) Körmend meccseit élőben, eredmények, meccsek és meccsinformációk a Scoreboard.com oldalain

Tóth Norbert - JátékosokPopgyákunik Balázs - JátékosokMi vagyunk a bajnokok!

Stefan Moody (DEAC) - Reginald Johnson (ZTE) - Filipovity Márkó (Falco) - Jordon Varnado (Körmend) - Travis Taylor (Körmend). Második csapat: Andre Jones (Szolnok) - Shannon Evans (Paks) - Brian Asbury (Szeged) - Lóránt Péter (Paks) - Milivoje Bozsovics (OSE). Kiemelkedő teljesítményt nyújtó játékosok Megszerezte ötödik bajnoki címét az Alba Fehérvár férfi kosárlabdacsapata, miután az NB I döntőjének ötödik mérkőzésén vasárnap este hazai közönség előtt hét ponttal, 78-71-re legyőzte a Falcót, így 3-2-re megnyerte a párharcot

Az U20-as válogatott játékosai kis kosarasokat látogattak

Már szintén második alkalommal Paks mellett Körmend is remek vendéglátója volt 2012-ben a kosárlabda népszerűsítésére szolgáló eseménynek. Újra a Tisza partja következett 2013-ban, viszont nem Szolnokon, hanem Szegedet vették be a Topikos szurkolók Az Egis Körmend magabiztos játékkal, végig vezetve győzte le a lengyel Legia Varsót Lengyelországban a férfi kosárlabda Európa Kupa csoportkörében. A vasiak sikerükkel - amely egy percig sem forgott veszélyben - bebiztosították továbbjutásukat a csoportból A Körmend hosszabbításos mérkőzésen győzött a holland Zwolle vendégeként szerdán a férfi kosárlabda Európa Kupa második csoportkörének harmadik fordulójában. Eredmény: második csoportkör, K csoport, 3. forduló: Zwolle (holland)-Egis Körmend 90-94 (14-25, 21-17, 27-23, 16-13, 12-16) - hosszabbítás utá